Ochranná známka JUPOL letos slaví 50 let!

Společnost JUB v letošním roce slaví dvě úctyhodná výročí – 100. výročí názvu JUB a 50 let ochranné známky JUPOL. Ochranná známka JUPOL, která se v uplynulých 50 letech stala synonymem kvalitních malířských barev, je těsně spjata s rozvojem firmy. Dnes je její nejsilnější ochrannou známkou a také největším komerčním úspěchem, který spojuje milióny spokojených a věrných uživatelů nejrůznějších generací. 

Rok 2019 bude jak ve Slovinsku, tak i na ostatních trzích, kde je JUB se svými společnostmi přítomen, protkán oslavami, řadou setkání a akcí. Zaměstnanci Skupiny JUB v jednotlivých zemích společně s koncovými zákazníky, obchodníky a profesionálními uživateli s velkou radostí oslaví 50. výročí ochranné známky JUPOL. Při této příležitosti proběhne více než 5.000 kilometrů dlouhá cesta našeho reklamního auta s 5x zvětšenou kopií vědra JUPOLu po 10 zemích, kterou chce JUB symbolicky spojit všechny trhy, kde je ochranná známka JUPOL zavedena již 5 desetiletí. JUPOL tak jako poděkování za dlouholetou důvěru miliónů zákazníků ponese ze země do země přání všeho dobrého a štěstí těm, kteří to nejvíce potřebují.

  

JUPOL cestuje. JUPOL spojuje.

JUPOL jako ochranná známka za uplynulých 50 let spojila již milióny lidí, protože je na mnoha zahraničních trzích přítomna již celá desetiletí. Začátek oslav 50. výročí JUPOLu propukne v JUBu již první jarní den, kdy bude zahájena cesta JUPOLu po 10 zemích. Vědro JUPOL začne v Severní Makedonii, následně se přesune do Kosova a Černé Hory, pokračovat bude do Srbska, Bosny a Hercegoviny a Chorvatska. Poté po návštěvě Maďarska, Slovenska a České republiky ukončí svoji cestu ve Slovinsku, kam dorazí začátkem června – v měsíci, v němž JUPOL oslaví své 50. narozeniny. Putování JUPOLu po své zemi bude moci každý zájemce sledovat na webových stránkách a poslat přitom svoji zprávu, kterou vyjádří náklonnost k této ochranné známce, očekávání a přání na cestu JUPOLu pro příštích 50 let.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz