AKRINOL Fugamix

Vysoce elastická disperzní spárovací hmota DG2AW S2
AKRINOL Fugamix

Popis

Revoluční spárovací hmota pro vnitřní i venkovní použití, kterou je možné tónovat do více než 300 barevných odstínů podle vzorníku JUB Favourite Feelings. Je vyrobená na bázi polymerních pojiv, určená ke spárování stěnových obkladů a podlahových dlažeb z keramických dlaždic, klinkeru, skleněných a jiných mozaikových materiálů. Vyznačuje se vysokou pružností, vysokou otěruvzdorností a mrazuvzdorností, sníženou nasákavostí s »kapkovým« efektem a dlouhodobou odolností proti napadení plísněmi. Je vhodná pro spárování podlahové keramiky v objektech s podlahovým vytápěním. Teplotní odolnost: -40°C až +80°C. Zatřídění podle EN 13888, třída DG2AW S2.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníSpárovací špachtleRozsdamentes simítóNářadí očistit vodou

Spotřeba

0,5 - 1,5 kg/m2, podle šířky a hloubky spár a rozměrů dlaždic

Balení

3 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Vlastnosti 
AKRINOL - flexibility (purple)AKRINOL - mold resistant (purple)AKRINOL - Water repellent (vijola)Standard DG2ArW S2 (vijola)
m2
0 kg

Doporučení

Pro nanášení a úpravu spár doporučujeme plastové hladítko a celulózovou houbu AKRINOL.

Barevné odstíny
JUMIX
  • odstíny podle JUMIX systému

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz