JUBIZOL lepicí malta hrubá

Hrubozrnné lepidlo a základní omítka na polystyren a minerální vlnu
JUBIZOL lepicí malta hrubá

Popis

Prášková, polymerními pojivy zušlechtěná, vysoce elastická, mikroarmovaná cementová maltová směs s hrubší frakcí, určená pro lepení všech typů izolačních desek (desky z EPS a XPS, desky a lamely z minerální vlny) a pro základní omítku v systémech JUBIZOL FASÁDA (JUBIZOL EPS, JUBIZOL S70, JUBIZOL MW). Hmota má dobrou přídržnost k různým pevným, suchým a čistým podkladům, jako např. omítnuté i neomítnuté povrchy cihelného, pórobetonového a betonového zdiva, vláknocementové desky, apod. Barva: šedá. Prohlášení o vlastnostech podle ETAG 004.

Větší maximální zrno (o průměru až 1,2 mm) umožňuje snadné uhlazování (omítku lze zatočit podobně jako štuk), estetičtější provedení spojů a současně brání nanesení příliš tenké vrstvy základní omítky, která brání kvalitnímu fungování systému. Max. tloušťka vrstvy základní omítky přitom zůstává standardní – 3 až 4 mm na izolaci z polystyrenu a 5 až 6 mm na minerální vlně.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníŠpachtleZubové hladítkoGladilicaNářadí očistit vodou

Spotřeba

Lepení:

3,5 - 5,0 kg/m2 podle rovinnosti podkladu

Armování (základní omítka):

4,5 kg/m2 pro polystyren

7,0 kg/m2 pro desky a lamely z minerálních vláken

Balení

25 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Vlastnosti 
JUBIZOLCE ETAG 004
m2
0 kg

Specifika lepení a stěrkování šedého grafitového polystyrenu ZDE.

Pro lepení  izolačního obkladu a nanášení základní  omítky v zimních měsících při  teplotách  až do -10  °C doporučujeme použít JUBIZOL lepicí maltu winter.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz