Barva roku 2023

Inspirace přírodou a šetrné chování k naší planetě jsou vodítkem pro výběr barvy JUB na rok 2023. Její příběh vychází z cílů snižovat odpad, více recyklovat ♻, znovu používat suroviny a promyšleně pečovat o naše životní prostředí. Hvězdou roku 2023 se tak stal nebesky modrý odstín Freedom 520D.

 

Vytvořte si oázu ve svém domově a srdci. Dotkněte se nebe, vnímejte přírodu a dejte domovu nový smysl. Svůj domov chceme proměnit v bezpečné útočiště, kde můžeme relaxovat, zapomenout na stres z pracovního dne a užít si kvalitní vnitřní prostředí pro čas s rodinou.

   

 

Prolínáním různých modrých nebo příbuzných tónů z chladného části barevného spektra (např. zelená, tyrkysová) na vzorech nábytku, obkladech stěn nebo v dekorativních doplňcích, jako jsou závěsy, koberce, polštáře, keramika s retro vzory či pokojové rostliny, dosáhneme uklidňující účinek a rozbijeme monotónnost.

   

 

Přidáním doplňkových teplejších tónů (např. zlatá, žlutá, oranžová), jako je masivní dřevo, tkané vzory ratanu, matné broušené prvky z mosazi a mědi, textilie ohnivých a slunečných odstínů, vneseme do interiéru více rozmanitosti a dramatičnosti.

 

Nově vyrobené nebo klidně i použité přírodní kousky dodají vnitřnímu prostoru větší pestrost a nadčasovou kvalitu

   

   

 

Příroda nám dává život, zachovejte si ho. Je důležité vytvořit si příjemný vnitřní prostor pro chvíle, které váš život nabíjí energií. Používáním výrobků JUB s certifikátem EU Ecolabel, který zohledňuje celý životní cyklus výrobku (LCA) a zajišťuje snížení jeho dopadu na životní prostředí, podporujete udržitelný rozvoj pro naši planetu – náš domov. Příroda není jen zdrojem inspirace, je to život. Zachovali jsme ji pro vás v nebeské modré.

   

   

Dodejte svému domovu další dimenzi!

 

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz