JUB Barvy mění dům

Když plánujete rekonstrukci domu či bytu, obvykle jako jednu z prvních otázek řešíte, jakou zvolit barvu stěn. Jedná se o zdánlivě jednoduchou záležitost, může se z ní však stát vaše nejtěžší rozhodnutí.

Určitě nejste jediní, kdo při výběru odstínů z barevného vzorníku žasnul nad množstvím podobných barevných tónů. Vy si ovšem musíte ze všech vybrat jen jeden nebo dva. Nejistota a obavy z výběru nevhodného odstínu vás pak obvykle vedou k tomu, že se rozhodnete pro tu „nejbezpečnější“ možnost – pro bílou barvu.

Přejeme vám, abyste při čtení a prohlížení následujících stran nalezli sebevědomí a inspiraci pro tvorbu barevné harmonie, kterou využijete, až se v budoucnu rozhodnete pro osvěžení nebo rekonstrukci svého domova.

Ve společnosti JUB se vše točí kolem barev. Žijeme s nimi a tvoříme je. A proto jsme pro vás připravili brožuru, v níž naleznete praktické rady, které vám pomohou při výběru barevných odstínů, jejich kombinování a rozhodování, v jakých prostorech je použít.

Výmluva, že kombinování různých barev není vaší silnou stránkou, už by neměla být důvodem, že si do prostoru vyberete raději jen bílou. Dodržením základních pravidel, která v brožuře představujeme, se pro vás tvorba příjemného a harmonického barevného řešení stane snadnou a zábavnou činností.

JEDNOTÓNOVÁ NEBOLI MONOCHROMATICKÁ HARMONIE

PŘÍBUZNÁ NEBOLI ANALOGICKÁ HARMONIE

KONTRASTNÍ NEBOLI KOMPLEMENTÁRNÍ HARMONIE

TRIADOVÁ NEBOLI TROJÚHELNÍKOVÁ HARMONIE

CO JEŠTĚ OVLIVŇUJE PŮSOBENÍ BAREV V INTERIÉRU

6 KROKŮ K VÝBĚRU SPRÁVNÉHO ODSTÍNU - OBJEDNÁVKA VZORKU

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz