Služby

   

Míchání barev a omítek na počkání

 

Tónování širokého sortimentu výrobků na počkání, již od 1 kbelíku, včetně nejmenších balení. Spolehlivé opakované tónování odstínů. Dlouhá životnost. Široká nabídka odstínů z mnoha barevných vzorníků a tónování podle dodaných vzorků. Na více než 150 místech po celé ČR. Konečný vzhled vašeho objektu tak bude jistě v souladu s okolím a vašimi potřebami.

Odborné vzdělávání partnerů

 

Tým našich odborníků organizuje pro profesionální partnery nejrůznější školení. Realizační firmy, projektanti a prodejci zde získají znalosti a dovednosti potřebné pro odbornou aplikaci, navrhování a prodej systémů JUBIZOL. Úspěšní absolventi obržejí certifikát o proškolení. Provádíme zaškolení i přímo na stavbě.

Barevné studie a poradenství

 

Požadovaný vzhled bytového, firemního nebo jiného objektu můžeme zajistit vhodným odstínem a strukturou vrchní omítky, použitím dekorativních fasádních profilů apod. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější kombinace a odborná řešení s ohledem na vaše přání, možnosti, okolí a určení objektu.

Výpočty stavební fyziky a kotvení fasád

 

Jako podporu projektantům, architektům a investorům jsme vyvinuli program »JUBIZOL Engineering«, který umožňuje výpočet potřebné tloušťky tepelné izolace a úspory nákladů na vytápění. Dále nabízí náhled do stavebně fyzikálních vlastností stavebních konstrukcí, pomoc při výběru fasádního systému, knihovnu stavebních detailů a návod na kotvení izolačního obkladu podle větrných zón.

Zápůjčky stavebního nářadí

 

Pro podporu prodeje našich výrobků nabízíme řemeslníkům i koncovým spotřebitelům nájem stavebního nářadí za zvýhodněné ceny, v případě paletových odběrů zcela zdarma. Využijete při nanášení malířských a fasádních barev, vyrovnávacích hmot nebo při zateplování.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz