AKRINOL Flex

Flexibilní lepidlo na keramiku C2TE S1
AKRINOL Flex

Popis

Špičkové flexibilní stavební lepidlo pro vnitřní a venkovní použití. Vyznačuje se vysokou přídržností, sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, průhyb ≥ 2,5 mm < 5 mm. Je vhodné pro lepení keramických dlažeb a obkladů, klinkeru, skleněných a jiných mozaikových materiálů na stěnové a podlahové povrchy, především na různé problematické povrchy, jako např. staré keramické obklady a dlažby, pórobeton, sádrové omítky, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, apod. Je vhodný pro lepení podlahové keramiky v objektech s podlahovým vytápěním a do bazénů. Teplotní odolnost: -40°C až +70°C. Barva: šedá. Prohlášení o vlastnostech podle EN 12004, třída C2TE. Zatřídění podle EN 12002, třída S1.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníZubové hladítkoNářadí očistit vodou

Spotřeba

2 - 3 kg/m2 podle rozměrů dlaždic a velikosti zubů použitého nářadí

Balení

25 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
AKRINOL - extremeAKRINOL - lepljenje za talno gretjeAKRINOL - Sticking on excisting tilingCE EN 12004, CE EN 12002Standard C2TE, S1
m2
0 kg
Návod na provádění hydroizolace systémem HYDROSOL
Návod na provádění hydroizolace systémem HYDROSOL
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz