Koupelny bez obkladů

Dekorativní vodotěsný systém na ochranu povrchů vystavených vlhkosti a vodě, který efektivně nahradí klasické keramické obklady na povrchu stěn. Hlavní výhody systému jsou vynikající vodotěsná ochrana, snadné čištění, vysoká hygieničnost, odolnost proti vzniku řas a plísní, mechanická odolnost, výjimečný estetický vzhled a mnoho možností kombinace barevných odstínů. V případě starších objektů ocení realizátoři snadný a rychlý postup renovace.

Realizace systému HYDROSOL Decor je možná jak v novostavbách, tak při renovacích. Doporučujeme ho na povrchy vysoce zatížené vlhkostí a vodou nebo vystavené mechanické zátěži, jako jsou např. stěny bazénů a koupelen, sprchové kouty, toalety, kuchyně, chodby, schodiště a všude tam, kde je vyžadována extrémní odolnost a omyvatelnost.

PŘEDNOSTI KOUPELEN BEZ OBKLADŮ

Složky systému:

 

Fáze

Výrobek

A

Stávající keramický obklad (při renovacích)

B

Adhezní můstek: AKRINOL Super grip (při renovacích)

1.

Hydroizolace rohů a prostupů: HYDROSOL těsnicí rohová páskavnitřní rohové prvkyvnější rohové prvkymanžety

2.

Základní hydroizolace: HYDROSOL Express 1K

3.

Dekorativní hydroizolace: HYDROSOL Decor base (stěnové povrchy) / HYDROSOL Decor floor (podlahové povrchy)

4.

Ochranná hydroizolace: HYDROSOL Polyurethane 2K

5.

Dekorativní vrstva při hladké povrchové úpravě stěn: JUPOL Strong + HYDROSOL Polyurethane 2K

Poznámka: při realizaci v novostavbě se použije základní nátěr podle typu podkladu.

U podlahových povrchů vždy, u stěnových povrchů v případě rizika vzniku prasklin, se do vrstvy základní hydroizolace (bod 2) vloží JUBIZOL výztužná mřížka

Uvedená systémová řešení mají pouze informativní charakter. Požadujete-li více informací nebo systémové řešení konkrétního případu, obraťte se na regionálně příslušného technického a obchodního poradce JUB.

 

HYDROSOL Decor
HYDROSOL Decor
HYDROSOL Decor
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz