Vybraný výrobek roku 2020 je JUBIN Decor universal

V Lublaňském loutkovém divadle byly uděleny slovinské ceny Vybraný výrobek roku za nové nebo vylepšené  výrobky, které v příslušných kategoriích vybrali sami spotřebitelé.

 

Cenu získal také náš výrobek JUBIN Decor universal, který je nejlepší volbou pro dekorativní ochranu dřevěných a kovových povrchů v systému s vhodným základním nátěrem.

Používá sa na: dětské hračky a hřiště, dřevěné střešní konstrukce, přístřešky a obklady, ploty, zahradní nábytek, radiátory a topná potrubí, kryty strojů, různé konstrukce ... Poskytuje vynikající krycí schopnost a odolnost proti UV záření a jiným povětrnostním vlivům.

Je vhodný do venkovních i vnitřních prostor. Je ideální do interiéru, protože je bez zápachu. Vyznačuje se rychlým schnutím a dlouhou životností. Má velmi nízké emise látek do prostoru a je šetrný ke spotrebitelům i životnímu prostředí, což potvrzuje certifikát A+.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz