Buďte aktivní a připravte se na malování

JUPOL Sport

Jarní období plné nových začátků a energie přímo vybízí k realizaci mnoha odkládaných úkolů. Mimo jiné to může být vhodný čas pro renovaci našeho domova a vymalování. Uvědomujeme si, jak důležitý je pro naše zdraví pohyb. Přitom i malování může být zábavná fyzická aktivita, zvlášť pokud máme dostatečnou kondici. Proto jsme připravili sérii jednoduchých cvičení, kterými se společně připravíme na malování a zajistíme, aby to byl příjemný a nepříliš únavný úkol.

 

Seznamte se s Ninou a Radkem

JUPOL Sport představuje Ninu a Radka, kteří si s vámi zacvičí a připraví vaše tělo na malování. Nina je  aktivnější a cviky JUPOL Sport již zvládá, zatímco Radek podle všeho s malováním nemá zkušenosti, takže ho čeká ještě spousta tréninků. Cvičení jsou krátká, zábavná a zahrnují posilování rukou, nohou i celého těla. Dostat se do formy a posílit svaly pro malování lze originálním způsobem odlišně od klasického cvičení. Trénovat na malování můžete i doma ve svém obývacím pokoji. Podívejte se na naše lekce.

   

Seznamte se s rodinou barev JUPOL!

Prohlédněte si výrobky JUPOL a vyberte ten, který vám brzy pomůže proměnit domov!

Cvičení pro malování

Prohlédněte si naše videa a trénujte s námi!

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz