JUBIN a kapka inspirace

Dřevo a kov jsou významné konstrukční a dekorativní materiály, které se používají mimo jiné také pro stavbu a vybavení našich domů.

K jejich nezbytné ochraně jsme inovovali nabídku výrobků pod obchodní značkou JUBIN, která zastřešuje transparentní a krycí nátěry na dřevo a kov vysoké kvality. Výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a splňují nejpřísnější legislativní požadavky.

 

 

Ocenění výrobek roku pro nové nebo vylepšené výrobky, které jako nejlepší ve svých kategoriích vybrali spotřebitelé, obdržel i náš výrobek JUBIN Decor universal, který se stal nejlepší volbou pro dekorativní ochranu dřevěných a kovových povrchů v systému s příslušným základním nátěrem.

 

Používá se na: hračky a dětská hřiště, dřevěné střešní konstrukce, ploty, nábytek, radiátory, trubky, kryty strojů, konstrukce přístřešků... Poskytuje vynikající kryvost, UV ochranu a odolnost proti povětrnostním vlivům.

 

Je vhodný jak na vnější, tak na vnitřní použití, protože je bez nepříjemného zápachu a vyniká dlouhodobou životností. Má velice nízké emise látek do místnosti a je šetrný k životnímu prostředí i lidskému zdraví, což potvrzuje certifikát A+.

 

Pokud preferujete výrobky nové generace, bez nepříjemného zápachu a potřeby ředidla, s krátkou dobou schnutí a velkým výběrem odstínů, šetrné k životnímu prostředí i lidskému zdraví, nabízíme vám výrobky JUBIN na vodní bázi:

 

Dekorativní ochrana dřeva a kovu

 

Možnost tónování

 

Vhodné na hračky a dětská hřiště

 

Bez nepříjemného zápachu

 

Vysoká odolnost proti UV zářaní

 

Vhodné na včelí úly

 

PÉČE O DŘEVO

Dřevo ve své základní podobě vtiskne našemu domovu specifickou pečeť přítomnosti přírody. Dřevěné obklady na fasádě a ve vnitřních prostorech či nábytek z přírodního dřeva nám poskytují pocit tepla a útulnosti.

 

 

 

Dřevo podléhá stárnutí vlivem působení povětrnostních vlivů a různým škůdcům, proto je nutné ho správně chránit a ošetřovat.

 

 

 

K ochraně dřeva můžeme použít lazurovací nátěry, u nichž díky transparentnosti zůstane viditelná textura dřeva, nebo krycí barvy v různých barevných odstínech, které jsou dostupné také v systému JUMIX.

 

PÉČE O KOVY

 

Kovy jsou ušlechtilé materiály, pevné a přitom dobře mechanicky zpracovatelné, trvanlivé a snadno udržovatelné - pokud jsou kvalitně upravené.

 

 

 

Kovové povrchy je z důvodu prevence koroze nezbytně nutné antikorozně ošetřit proti působení povětrnostních vlivů, nátěrem současně dodáme kovovému povrchu estetický vzhled a bude také příjemnější na omak.

 

 

 

Výrobky nové generace, bez nepříjemného zápachu a potřeby ředidla, s krátkou dobou schnutí a velkým výběrem odstínů, šetrné k životnímu prostředí i lidskému zdraví, určené k ochraně kovových povrchů v interiéru nebo v chráněném exteriéru.

K dispozici jsou systémová řešení JUBIN pro ochranu kovudřeva a také včelích úlů.

Prohlédněte si výrobky JUBIN v novém designu zahrnující:

JUBIN nátěry na kov
JUBIN nátěry na kov
JUBIN nátěry na dřevo
JUBIN nátěry na dřevo
JUBIN a kapka inspirace
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz