JUBOLIN Thermo

Tepelně izolační vnitřní vyrovnávací hmota
JUBOLIN Thermo

Popis

Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, vláknocementové, dřevocementové a sádrokartonové desky, také jako oprava vad nebo vyplňování prohlubní a prasklin. Díky tepelně izolačnímu plnivu je povrch stěrky teplejší a příjemnější na dotyk, omezuje kondenzaci vlhkosti a riziko vzniku plísní. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRYL Emulze (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí a zbroušení lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev, pro zesílení tepelně izolačního účinku doporučujeme JUPOL Thermo. Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Tloušťka vrstvy 0–3 mm.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
Rozsdamentes simítóNářadí očistit vodou

Spotřeba

1 L/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení

5 L

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Dokumenty

Vlastnosti 
CE 15824
m2
0 l

Max. efektu dosáhnete při systémovém použití výrobku JUBOLIN Thermo - více informací zde.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz