JUBOSIL Hydrophob

Vodoodpudivá silikonová impregnace
JUBOSIL Hydrophob

Popis

Bezbarvý impregnační prostředek vyrobený na bázi oligomerních siloxanů a organických rozpouštědel. Do podkladu dobře penetruje, velmi výrazně zvětšuje jeho vodoodpudivost a nemění jeho barevný odstín ani paropropustnost. Fasádní povrchy zabezpečuje před vylučováním solí na povrch, chrání je před chemickou korozí (kyselé deště) a před vznikem řas a plísní na zdivu. Je vhodný pro základní i pro dodatečnou hydrofobizaci minerálních dekorativních omítek, minerálních fasádních barev, fasádního lícového zdiva, neomítnutých betonových konstrukcí, přírodního i umělého kamene, stejně jako pro ochranu vláknocementových a dřevocementových desek. Barva: nátěr je bezbarvý.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
Stříkací pistoleŠtětecNářadí očistit vodouVenkovní použití

Spotřeba

100 - 1000 ml/m2 ve dvou vrstvách, podle hrubosti a savosti podkladu

Balení

1 L a 5 L

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

m2
0 l
Nanášení Jubosil Hydrophop
Nanášení Jubosil Hydrophop
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz