Barva roku 2022

Rok 2022 zazáří v barvě  Dusty pink - Family 100E. Barva roku 2022 je popelavě růžová, něžná a ženská, se zemitým tónem. Vyzařuje domáckost, vyrovnanost, teplo a bezpečí.

Trendový odstín, který odráží nejnovější směry v módě, designu a architektuře. Doporučujeme ho kombinovat s jemnými odstíny, zejména béžovými a přírodními hnědými odstíny, stejně jako s teplým dřevem, textilem a kovy, např. růžovým zlatem či mědí, případně s chladnějšími šedými odstíny.

Vzhledem k tomu, že barevné ztvárnění prostor je stěžejním úkolem při navrhování interiérů, doporučujeme volbě odstínů a správné kombinace barev, textur a materiálů pro naše bydlení věnovat v příštím roce náležitou pozornost a následovat trendy i naše odborná doporučení.

   

   

Barva roku 2022 v nás vyvolává příjemné pocity a naladí náš interiér do pohodového módu. Charakter vybraného odstínu roku 2022 spojuje něhu, přitažlivost, teplo, vášeň a energii, stejně jako inspiraci, trpělivost, nasazení a motivaci, stručně řečeno – ženskost, které nikdo neodolá!

   

   

''Když zvolím správné barvy... Vykouzlí mi ta nejhezčí rána.

A během dne mě pohladí na duši.

Pomáhají mi zůstat kreativní, sebevědomá…

A troufnout si přemýšlet mimo obvyklý rámec.

Zajistí, abych se doma cítila

vždy pohodlně a spokojeně.

Můj život je krásnější v těch správných barvách.'' 

Barva roku 2022 Dusty pink (Family 100E)

   

   

Ve vzorkovnici JUB Favourite Feelings ji najdete pod označením Family 100E spolu se světlejšími a tmavšími odstíny (s koncovkou A až F), se kterými ji bude vhodné kombinovat ve všech prostorech Vašeho domova.

Barva leta 2022 - DUSTY PINK
Barva leta 2022 - DUSTY PINK
Barva leta 2022
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz