JUBIZOL Kulirplast 2.0

Akrylátová mramorová omítka
JUBIZOL Kulirplast 2.0

Popis

Tenkovrstvá dekorativní akrylátová omítka z vícebarevného mramorového granulátu. JUBIZOL Kulirplast 2.0 je vhodný k dekorativní ochraně fasádních (zejména soklových) a vnitřních (především silně zatížených) stěnových povrchů, na všechny druhy hladce upravených stavebních podkladů (minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a dobře paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL Unigrund v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníRozsdamentes simítóNářadí očistit vodou

Spotřeba

4,5 kg/m2

Balení

25 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Vlastnosti 
CE 15824JUBIZOL

Omítka je vyrobena z přírodních mramorových zrn, proto mohou být mezi odstíny jednotlivých dodávek a vzorky v barevných vzornících menší odchylky!

Upozornění: barvy na monitoru a z tiskárny se mohou lišit od skutečného odstínu.

JUB Design Studio

VSTUPTE
Nánášení omítky JUBIZOL Kulirplast 2,0
Nánášení omítky JUBIZOL Kulirplast 2,0
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz