HYDROSOL Decor classic

HYDROSOL Decor classic představuje první techniku, která se objevila v nabídce systému pro povrchové úpravy podlah bez keramických obkladů a patří stále mezi nejžádanější.

Vyznačuje se jemně reliéfním povrchem, jehož elegantní vzhled se proměňuje v závislosti na úhlu pozorování. Při kolmém pohledu je struktura velmi decentní a téměř neznatelná, pokud si ji prohlížíme pod větším úhlem, vystoupí z povrchu podlahy jemná obláčkovitá kresba. Techniku lze aplikovat také na stěny a dosáhnout při použití jednoho materiálu zvýraznění vybraných detailů v koupelně nebo jiné místnosti.

Základním materiálem pro realizaci techniky je dekorativní podlahová vodotěsná hmota HYDROSOL Decor floor, celá skladba zde.

Příklady realizace dekorativní techniky HYDROSOL Decor smooth floor, HYDROSOL Decor classic a HYDROSOL Decor beton look.

 

HYDROSOL Decor floor můžeme tónovat podle barevného vzorníku JUB Favourite feelings do odstínů s koncovkami C až D.

 

SEZNAM CERTIFIKOVANÝCH REALIZÁTORŮ

 

Oglejte si video vgradnje sistema HYDROSOL Decor floor
Oglejte si video vgradnje sistema HYDROSOL Decor floor
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz