HYDROSOL Express

Disperzní vodotěsná a dekorativní hmota
HYDROSOL Express 1K

Popis

Pastovitá hmota vyrobená na bázi disperzních pojiv, karbonátových plniv a speciálních přísad určená pro elastickou vodotěsnou ochranu vnitřních vodorovných i svislých povrchů v koupelnách, toaletách, kuchyních a jiných prostorech, kde dochází k namáčení povrchů. Používá se buď jako klasická hydroizolace před aplikací keramických obkladů a dlažeb nebo jako moderní dekorativní povrchová úprava stěn bez obkladů opatřená pouze nátěrem JUPOL Strong. Hmota překlene až 0,75 mm široké trhliny a vytváří zcela vodotěsné a flexibilní spoje. Výrobek není vhodný na podklady, které jsou trvale pod vodou.Podklad: pevný, suchý, čistý, nepříliš hladký. Barva: bílá.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníŠtětecHladítkoNářadí očistit vodou

Spotřeba

1,3 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení

5 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
HYDROSOL water repellent - zelenHYDROSOL - elastičnost - zelenHYDROSOL - odpornost na plesni - zelen
m2
0 kg
HYDROSOL Decor
HYDROSOL Decor
HYDROSOL Express
HYDROSOL Express
HYDROSOL Renovation
HYDROSOL Renovation
HYDROSOL Decor(pdf , 690.89 KB)
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz