HYDROSOL Express

Disperzní vodotěsná hmota
HYDROSOL Express

Popis

Pastovitá hmota vyrobená na bázi disperzních pojiv, karbonátových plniv a speciálních přísad určená pro elastickou vodotěsnou ochranu vnitřních vodorovných i svislých povrchů v koupelnách, toaletách, kuchyních a jiných prostorech, kde dochází k namáčení povrchů. Používá se buď jako klasická hydroizolace před aplikací keramických obkladů a dlažeb nebo jako součást systému pro moderní dekorativní povrchové úpravy bez obkladů. Hmota překlene až 1,5 mm široké trhliny a vytváří zcela vodotěsné a flexibilní spoje. Výrobek není vhodný na podklady, které jsou trvale pod vodou (např. bazény, vodojemy apod.). Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRYL EMULZE nebo JUKOLPRIMER (1 : 1), na hladký a nesavý podklad AKRINOL SUPER GRIP. Barva: bílá.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníŠtětecRozsdamentes simítóNářadí očistit vodou

Spotřeba

1,3 kg/m2 při tl. vrstvy 1 mm

Balení

5 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
HYDROSOL - Flexibility (turqoise)HYDROSOL - Mold resistant (turqoise)HYDROSOL - Water repellent (turqoise)
m2
0 kg
HYDROSOL Decor
HYDROSOL Decor
HYDROSOL Express
HYDROSOL Express
HYDROSOL Renovation
HYDROSOL Renovation
HYDROSOL Decor(pdf , 690.89 KB)
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz