Přednosti koupelen bez obkladů přináší HYDROSOL Decor

Koupelna je místností, kde náš den začíná a před spaním i končí.

 

Zapomeňte na keramiku a objevte HYDROSOL Decor - dekorativní vodotěsný systém na ochranu povrchů vystavených vlhkosti a vodě, který efektivně nahradí klasické keramické obklady na povrchu stěn. Poskytuje optimální hydroizolaci a zároveň skvělou dekorativní úpravu stěn nenáročnou na údržbu a odolnou vůči mechanickému poškození. Je vhodný pro novostavby i rekonstrukce - jedná se o ideální řešení pro ty, kterým se jejich koupelna v domě nebo bytě již omrzela a přejí si, aby byla prostornější a světlejší, a přitom je od renovace odrazuje časově náročná výměna starých keramických obkladů se zašlými spárami a všechen nepořádek okolo.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz