Ochrana dřeva a kovu

Naše tipy

 

  • Dřevo je vystaveno stárnutí a různým škůdcům, proto je třeba jej náležitě chránit a pečovat o něj.

  • K ochraně dřeva můžeme použít lazurovací nátěry, pod kterými zůstává struktura dřeva viditelná díky jejich průhlednosti, nebo krycí nátěry v různých barevných odstínech, které jsou dostupné také v systému JUMIX.

  • Kovové povrchy musejí být chráněny proti korozi nátěrem, čímž získají také estetický vzhled a stávají se příjemnější na omak.

  • Pro ochranu dřeva a kovu jsou k dispozici různá systémová řešení pod značkou JUBIN: od modernějších nátěrů na vodní bázi po tradiční rozpouštědlevé nátěry, kterým zákazníci stále důvěřují.

Ochrana dřeva

Lazurovací nátěry JUBIN Lasur s transparentními mikropigmenty pronikají spolu s pojivem do dřeva, chrání ho před vlivy vnějšího prostředí a zároveň zachovávají jeho přírozený vzhled. Dřevo vystavené vnějším vlivům se musí chránit před dřevokazným hmyzem, působením mikroorganismů a také je třeba předcházet jeho modrání a hnilobě. Společnost JUB nabízí mimořádně účinný výrobek na ochranu dřeva − JUBIN Impregnace. Krycí barva JUBIN Decor universal je vhodná pro systémovou ochranu dřeva v kombinaci se základním nátěrem JUBIN Decor primer, natíraným povrchům propůjčuje velmi estetický vzhled.

Péče o kov

V našich domech často nacházíme také kovové povrchy, které se musejí chránit před korozí vhodným nátěrovým systémem a natřením současně získají příjemnější vzhled. Z výrobků řady JUBIN bychom rádi vyzdvihli zejména JUBIN Metal, který výborně chrání kovové povrchy. Výrobek má vynikající antikorozní vlastnosti a v systému s výrobkem JUBIN Metal primer se může použít také na podklady z hliníku, zinku a mědi.

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz