Ochrana dřeva a kovu

Dřevo jako dar přírody

Dřevo ve své základní formě dodává našemu domovu svéráznou pečeť přítomnosti přírody. Dřevěné obklady na fasádě a v interiéru, stejně jako nábytek z přírodního dřeva dávají lidem pocit tepla a útulnosti. Jakožto přírodní materiál dřevo bohužel podléhá stárnutí a působení různých škůdců, proto musí být náležitě chráněno a pravidelně ošetřováno. Na ochranu dřeva lze použít lazurovací nátěry, které díky své transparentnosti zachovávají viditelnou texturu dřeva, nebo krycí nátěry v různých barevných odstínech připravených ve výrobním závodu nebo na míchacích stanicích JUMIX u prodejců.

 

Naše tipy
Ochrana dřeva

Lazurovací nátěry JUBIN Lasur s transparentními mikropigmenty pronikají spolu s pojivem do dřeva, chrání ho před vlivy vnějšího prostředí a zároveň zachovávají jeho přírozený vzhled. Dřevo vystavené vnějším vlivům se musí chránit před dřevokazným hmyzem, působením mikroorganismů a také je třeba předcházet jeho modrání a hnilobě. Společnost JUB nabízí mimořádně účinný výrobek na ochranu dřeva − JUBIN Impregnace. Krycí barva JUBIN Decor universal je vhodná pro systémovou ochranu dřeva v kombinaci se základním nátěrem JUBIN Decor primer, natíraným povrchům propůjčuje velmi estetický vzhled.

Péče o kov

V našich domech často nacházíme také kovové povrchy, které se musejí chránit před korozí vhodným nátěrovým systémem a natřením současně získají příjemnější vzhled. Z výrobků řady JUBIN bychom rádi vyzdvihli zejména JUBIN Metal, který výborně chrání kovové povrchy. Výrobek má vynikající antikorozní vlastnosti a v systému s výrobkem JUBIN Metal primer se může použít také na podklady z hliníku, zinku a mědi.

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz