Nový designový trend - odstíny BÍLÉ!

JUB přichází s novou kolekcí 16 moderních odstínů bílé, které jsou v závislosti na podtónu seskupeny do čtyř skupin - studenější (Kefir, Salt, Ice Cube, Frost), teplejší (Jasmine, Cotton, Eggwhite, Alabaster), růžové (Riccota, Baby Powder, Marshmellow, Basmati) a neutrální (Lace, Dust, Tofu, Pearl).

Vyberte svůj nejoblíbenější odstín bílé!

Lomená bílá, resp. bílá s podtónem, což je lehce zbarvená bílá barva, může být výborným řešením, aby místnosti nepůsobily chladně a sterilně.

Zaznamenali jste „lomenou bílou“ – nový trend v interiérovém designu?

Použití lomené bílé je nový trend v interiérovém designu, který architekti a bytoví návrháři stále častěji následují.

Nový trend v interiérovém designu: různé odstíny bílé

Bílé odstíny jsou nadčasové, protože mohou sloužit jako dlouhodobý základ pro měnící se styly a barvy bytového vybavení.

Jak vybrat ten správný odstín bílé pro váš domov?

V zahraničí klasická bílá barva stěn již před řadou let ustoupila odstínům bílé, které do interiéru přinášejí jemné teplo a věčnou eleganci. Nyní jsou k dostání také u nás.

"Klasickou bílou používáme pouze jako základní nátěr"

Rozhovor s interiérovou designérkou a stylistkou Alenou Dirnbek, která provozuje vlastní designové studio v Austrálii.

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz