JUBIZOL Finish Winter additive

Přísada pro urychlení tvrdnutí omítek

Popis

Speciální přísada do omítek JUBIZOL Acryl finish S a JUBIZOL Silicone finish S umožňující nanášet omítku při teplotách od +1°C do +15°C a zvýšené relativní vlhkosti vzduchu do 80 %. Nanášení při ještě vyšší relativní vlhkosti vzduchu (80 až 95 %) umožňuje přísada JUBIZOL Finish winter additive v kombinaci se speciální omítkou JUBIZOL Unixil finish winter S. S přísadou JUBIZOL Finish winter additive je omítka odolná vůči srážkové vodě již po cca 24 hodinách po nanesení. Nemění vzhled omítky.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
Míchání

Spotřeba

0,25 L / 25 kg omítky (běžné akrylátové a silikonové omítky - pro teploty od +1°C do +15°C a zvýšenou relativní vlhkost vzduchu do 80 %)

0,5 L / 25 kg omítky (JUBIZOL Unixil finish winter S - pro teploty od +1°C do +15°C a zvýšenou relativní vlhkost vzduchu 80 až 95 %)

Balení

0,5 L

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Vlastnosti 
JUBIZOL
Přísada pro urychlení vytvrzování omítek
Přísada pro urychlení vytvrzování omítek
Nanášení dekorativní omítky
Nanášení dekorativní omítky
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz