JUBIZOL Unixil finish winter S

Akrylátová siloxanizovaná hlazená omítka 1,5

Popis

Dvousložková tenkovrstvá dekorativní omítka vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou umožňující nanášení při teplotách od +1°C do +15°C a zvýšené relativní vlhkosti vzduchu do 95 %. Používá se s přísadou JUBIZOL Finish winter additive. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (minerální omítky, beton, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL Unigrund v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRYL Emulze (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníRozsdamentes simítóKruhovité drásáníNářadí očistit vodouVenkovní použití

Spotřeba

2,5 kg/m2

 

Balení

25 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
JUBIZOLJUBIZOL - S (smooth)
m2
0 kg
Barevné odstíny
Tónovací systém JUMIX
  • bílá
  • odstíny podle JUMIX systému

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Přísada pro urychlení vytvrzování omítek
Přísada pro urychlení vytvrzování omítek
Nanášení dekorativní omítky
Nanášení dekorativní omítky
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz