JUPOL putuje. JUPOL spojuje.

 Za téměř tři měsíce procestoval JUPOL 10 zemí a symbolicky spojil miliony věrných uživatelů.

Oslavovali jsme kulaté 50. výročí značky JUPOL ve všech 10 zemích, kde působí dceřiné firmy společnosti JUB. Pro tyto účely jsme vybavili mohutný pick-up Nissan Navara velkým reklamním vědrem JUPOL a navštívili mnoho měst, kde jsme stylově poděkovali našim oddaným zákazníkům a plnili přání těm, kteří to nejvíce potřebovali.

Začátek oslav byl stanoven na 21. března, první jarní den, kdy vědro JUPOL zahájilo svou cestu přes Severní Makedonii, pokračovalo v Kosovu, Černé Hoře, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a poté v Maďarsku, na Slovensku a České republice, odkud po dobrých dvou měsících a 5 000 kilometrech přicestovalo do Slovinska, kde proběhla závěrečná oslava.

Vnitřní vodou ředitelná malířská barva - uvedená na trh v roce 1969, už 50 let s vámi!

Nabízíme komplexní a efektivní řešení pro výstavbu a rekonstrukce.

 

JUPOL v České republice
JUPOL v České republice
JUPOL cestuje přes 10 zemí
JUPOL cestuje přes 10 zemí
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz