JUPOL letos slaví 50 let!

Společnost JUB v letošním roce slaví dvě úctyhodná výročí – 100. výročí názvu JUB a 50 let ochranné známky JUPOL. Ochranná známka JUPOL, která se v uplynulých 50 letech stala synonymem kvalitních malířských barev, je těsně spjata s rozvojem firmy

Dnes je její nejsilnější ochrannou známkou a také největším komerčním úspěchem, který spojuje milióny spokojených a věrných uživatelů nejrůznějších generací. Rok 2019 bude jak ve Slovinsku, tak i na ostatních trzích, kde je JUB se svými společnostmi přítomen, protkán oslavami, řadou setkání a akcí. 

Při této příležitosti proběhne více než 5 000 kilometrů dlouhá cesta našeho reklamního auta s 5x zvětšenou kopií vědra JUPOLu po 10 zemích, kterou chce JUB symbolicky spojit všechny trhy, kde je ochranná známka JUPOL zavedena již 5 desetiletí. JUPOL tak jako poděkování za dlouholetou důvěru miliónů zákazníků ponese ze země do země přání všeho dobrého a štěstí těm, kteří to nejvíce potřebují.

JUPOL. NEJOBLÍBENĚJŠÍ BARVY UŽ 50 LET.
JUPOL. NEJOBLÍBENĚJŠÍ BARVY UŽ 50 LET.
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz