JUBOFLEX Silicone

Neutrální sanitární silikon
JUBOFLEX Silicone

Popis

Vysoce kvalitní jednosložková neutrální silikonová těsnicí hmota pro vnitřní i venkovní použití, určená k trvale pružnému těsnění ve vlhkých prostorech (koupelny, umývárny, sprchové kabiny, kuchyně...) a ve stavebnictví; k těsnění styků a spár mezi různorodými materiály (keramika, sklo, dřevo, beton, většina plastických hmot, ocel, hliník...) a pro zasklívání. Vyznačuje se vynikající elasticitou (± 25 %) a mechanickými vlastnostmi, je odolná proti napadení plísněmi, vodě, povětrnostním vlivům, extrémní teplotě a UV záření. Nevytéká ze svislých spár. Nezpůsobuje korozi kovů. Teplotní odolnost: -40°C až +180°C. Podklad: pevný, suchý a čistý.

Podrobnosti

Balení

300 ml

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Vlastnosti 
Odolnost proti plísnímTrvale elastický 25 %
Barevné odstíny
  • transparent
  •  odstíny bílá (10), béžová (13), manhattan (14)

Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz