JUBOFLEX MS Flex

MS polymer těsnicí a lepicí hmota
JUBOFLEX MS Flex

Popis

Vysoce kvalitní přetíratelná jednosložková MS polymer těsnicí a lepicí hmota pro vnitřní i venkovní použití, určená k trvale pružnému těsnění styčných spár (plastické hmoty, kovy, beton, okenní rámy, střešní krytiny...); dilatačních spár (ve stavebnictví, mezi stavebními prefabrikáty, na vnějších stěnách a zdivu, ve sklenících...) a pro méně náročné lepení. Vyznačuje se vynikající elasticitou (± 25 %) a mechanickými vlastnostmi (smrštění < 1 %), je odolná proti vodě, povětrnostním vlivům, vysoké teplotě a UV záření. Nevytéká ze svislých spár. Neobsahuje rozpouštědla, isokyanáty ani silikony. Není agresivní k podkladům. Po uschnutí se přetírá běžnými druhy barev a laků. Teplotní odolnost: -40°C až +90°C. Podklad: pevný, suchý a čistý.

Podrobnosti

Balení

290 ml

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
Vhodné k přemalováníTrvale elastický 25 %
Barevné odstíny
  • bílá
  • šedá
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz