Barva roku 2020

Barva roku 2020 je LOVE 385A. Měděná láska ...

Barvou roku 2020 byl zvolen teplý oranžový odstín s jemným hnědavým nádechem, který připomíná červenou půdu, cihlové tašky střech historických městských jader, podzimní listí i žhnoucí uhlíky a vzbuzuje v pozorovateli pocity tepla, nostalgie a komfortu.

     

     

 

Tlumený oranžový tón barvy roku zazáří obzvláště pěkně v kombinaci s příbuznými odstíny teplého spektra barev a zářivým nádechem fascinujících detailů.

     

     

 

K dosažení co nejklidnějšího efektu prostředí je důležité barvu kombinovat s jemnými béžovými odstíny, dřevem a hebkými pletenými texturami.

 

V oblasti navrhování interiérů je zvolený oranžový odstín velice vděčnou barvou, protože do místnosti vnáší teplo i jemnost a zdůrazňuje jeho domáckost a komfort.

     

 

Jemná teple oranžová barva v interiérech vytváří neopakovatelně příjemní prostředí. Díky decentní povaze je velice vítaná i na fasádním povrchu objektu.

     

Zveřejnění ... BARVA ROKU 2020
Zveřejnění ... BARVA ROKU 2020
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz