Odstranění plísní, blokování skvrn...

Potýkáte se s problémem řas a plísní na zdivu, příp. hledáte vhodnou povrchovou úpravu pro zatížené stěnové povrchy v kuchyni nebo koupelně? Představujeme vám účinná řešení.

Popis problému / řešení

Nejčastěji používaný systém – postupy a výrobky

Doplňující informace

Odstranění řas a plísní ze zdiva

Dezinfekce napadených povrchů: napadené povrchy nejdříve dobře omyjeme mokrým hadrem; počkáme, až omyté povrchy uschnou a poté je natřeme vodou rozředěným Algicidem Plus

 

Vrchní nátěr: 2x otěruvzdorný JUPOL Citro nebo 2x omyvatelný JUPOL Amikol (také: 2x JUPOL Bio vápenná malířská barva nebo některá malířská barva řady JUPOL s přidaným Jubocidem)

Fungicidní roztok Jubocid, který se přidává do vnitřních disperzních barev, účinně zabraňuje růstu a rozvoji většiny nejrozšířenějších plísní a dalších mikroorganismů na zdivu

Blokování skvrn na stěnách a stropech

Zpevnění méně kvalitních podkladů: 1x JUPOL Gold (také: Jukolprimer)

 

Blokování skvrn: 2-3x JUPOL Block

 

Vrchní nátěr: JUPOL Block (také: JUPOL Gold nebo JUPOL Brilliant nebo JUPOL Latex)

JUPOL Block je možné tónovat na míchacích stanicích JUMIX do pastelových odstínů. Požadujete-li více intenzivní odstíny, doporučujeme vrchní nátěr JUPOL Gold, který je k dispozici ve více než 10.000 barevných odstínech

Uvedená systémová řešení mají pouze informativní charakter. Požadujete-li více informací nebo systémové řešení konkrétního případu, obraťte se na regionálně příslušného technického a obchodního poradce JUB.

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Ukázka fungování JUPOL Block
Ukázka fungování JUPOL Block
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz