Barevné vzorníky a trendy

Všechny odstíny vašich oblíbených pocitů.

 

Život je puzzle složené z milionů a milionů pocitů. Ale jen málo z nich je opravdu takových, které nám berou dech. Takových, kdy cítíme absolutní štěstí a pohodu. Přejeme si, aby tyto okamžiky trvaly věčně. Jsou to pocity, které nás motivují usilovat o víc. A stávají se vodítkem. Tím, co dává životu pravý význam a hodnotu. Základem. Letošní barevné trendy představují návrat ke kořenům. Hledají inspiraci v odstínech nového barevného vzorníku JUB. A především v pocitech, které naplňují život skutečným vnitřním bohatstvím. Přejeme si, aby vám přinesly co nejvíce krásných chvil.

 

Aktuální barevné trendy vám rádi představíme v galerii JUB, jednotlivé odstíny si můžetel prohlédnout v elektronickém barevném vzorníku JUB.

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz