JUBIZOL Mineral finish S

Minerální hlazená omítka zrnitosti 1,5
Minerální hlazená omítka 1,5

Popis

Tenkovrstvá dekorativní vápenocementová omítka s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních (max. dvoupatrových objektů s dostatečně širokými přesahy střechy) i vnitřních stěnových povrchů, na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v různých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vodoodpudivá a výjimečně vysoce paropropustná, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: vodou rozředěný bílý ACRYLCOLOR nebo AKRYL Emulze (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 998-1.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníRozsdamentes simítóNářadí očistit vodou

Spotřeba

2,6 kg/m2

Balení

20 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

Vlastnosti 
CE 998-1JUBIZOL
m2
0 kg
Barevné odstíny
  • bílá

JUB Design Studio

VSTUPTE
Nanášení dekorativní omítky
Nanášení dekorativní omítky
Aplikace JUB Home Painter vám usnadní výběr odstínů – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na vašich nebo typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz