Pomoc s výběrem výrobků

Malířské barvy JUPOL

Počátek obchodní značky JUPOL sahá do roku 1969 a díky své kvalitě a rozumné ceně začal JUPOL ihned od svého uvedení na trh rychle získávat na popularitě a dnes je nejdůležitějším a nejznámějším výrobkem firmy JUB.

JUPOL je rodina vysoce kvalitních malířských barev, která zahrnuje výrobky pro všechny generace, pro každý dům a životní styl.

Jupol Classic je klasický Jupol, který je na trhu více než 40 let. V roce 2011 jsme ho přejmenovali na Jupol Classic. Pro svoji kvalitu a výjimečnou paropropustnost se stal na trhu synonymem pro malířskou barvu.
Jupol Gold kromě vysoké omyvatelnosti a všestranné kvality umožňuje tónování do více než 11.000 barevných odstínů. Z celé rodiny JUPOL se může pochlubit největší nabídkou barevných odstínů tónovaných v systému JUMIX.
Jupol Brillant je malířská barva s výjimečně vysokou krycí schopností (postačuje jen jeden nátěr), která kromě možnosti tónování do více než 10.000 barevných odstínů nabízí také výjimečně vysokou bělost.
Jupol Trend je již natónovaná malířská barva, která je k dispozici ve 12 moderních, trendových barevných odstínech, při jejímž použití postačuje jen jeden nátěr. V roce 2011 jsme osvěžili nabízené barevné odstíny a přizpůsobili je současným barevným trendům.
Jupol Junior je již natónovaná malířská barva, při jejímž použití postačuje jen jeden nátěr. V roce 2011 přichází výrobek na trh se 6 zcela novými, intenzivnějšími odstíny, které jsou vhodné pro malování dětských pokojů nebo kombinace s Jupolem Trend.
Jupol Citro je vnitřní malířská barva určená do místností, ve kterých se mohou vyskytovat plísně (koupelny, kuchyně), protože obsahuje přísady, které chrání barevný film před rozvojem plísní.
Jupol Block je nová malířská barva z rodiny JUPOL, která výjimečně dobře překryvá všechny druhy skvrn (nikotin, káva, víno, dětské barvy, …).

Malířské barvy JUPOL je možné tónovat v množství barevných odstínů na míchacích zařízeních JUMIX v široké síti JUMIX center po celé České republice.

V roce 2011 jsme modernizovali design obalů malířských barev JUPOL a připravili instruktážní film Jak správně malovat. Prohlédněte si galerii filmů na youtube nebo nás navštivte na facebooku!

Radce pro malování:
Nabarvěte fotografie interiérů a exteriérů odstíny a texturami JUB!

Registrací získáte přístup k vybraným službám a specifickým informacím.

Přihlaste se k odběru e-novinek: