Stávající barevné nátěry jsou vybledlé, ušpiněné a zvětralé, mají stále dobrou přídržnost k podkladu, jsou pouze vlasově popraskané

- Povrchy jsou natřené jednou z fasádních barev vyrobených na základě organických rozpouštědel

Pro nátěr použijeme mikroarmovanou akrylátovou fasádní barvu REVITALCOLOR AG, která vytvoří pevnou vazbu se starou barvou vyrobenou na základě organických rozpouštědel a zároveň dobře překryje i trhliny. Základním nátěrem pro mírně popraskané povrchy je AKRIL EMULZE nebo vodoodpudivější JUKOLPRIMER, pro silně popraskané povrchy v každém případě použijeme REVITALPRIMER.

Povrch zbavený uvolněných částic natřeme rozředěnou AKRIL EMULZÍ (AKRIL EMULZE : voda = 1 : 1) nebo JUKOLPRIMEREM (JUKOLPRIMER : voda = 1 : 1), resp. REVITALPRIMEREM, poté ho natřeme REVITALCOLOREM AG ve vybraném barevném odstínu ve dvou vrstvách; REVITALPRIMER podle potřeby rozředíme SILICATEPRIMEREM do 30%, REVITALCOLOR AG ředíme vodou do 10%.

k natření 1m2 fasádního povrchu potřebujeme ~100 g AKRIL EMULZE nebo ~100 ml JUKOLPRIMERU resp. ~300 ml REVITALPRIMERU a ~300 až 400 ml REVITALCOLORU AG, pro případné rozředění REVITALPRIMERU postačuje už malé množství SILICATEPRIMERU
Nabarvěte fotografie interiérů a exteriérů odstíny a texturami JUB!

Registrací získáte přístup k vybraným službám a specifickým informacím.

Přihlaste se k odběru e-novinek: